poniedziałek, 3 lipca 2017

NIE MOGĘ SIĘ POWSTRZYMAĆ - LIGHTOWY POST.

WIEM, WIEM - JEDEN POST ZA DRUGIM, ALE TAK MNIE KORCCI,...NO KTOŚ SIĘ OPRZE TEMU CO PONIŻEJ? SAMA NIE WIEM, CZY TO GŁÓWNIE DLA FACETÓW, CZY KOBITEK- SAMI OCEŃCIE.

1. NAJPIERW NASI CUDOWNI, WSPANIALI, PRZEZDOLNI NO I MEGAPRZYSTOJNI MŁODZIEŻOWI SIATKARZE ZDOBYLI MISTRZOSTWO ŚWIATA - PO 48 MECZACH BEZ PORAŻKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znalezione obrazy dla zapytania REPREZENTACJA U-21 SIATKÓWKA JUNIORZY

Podobny obraz

DZIEWCZYNY, JA WIEM, ŻE NIE KAŻDA Z WAS MA TAKIEGO HOPLA NA PUNKCIE SPORTU JAK JA, ALE CHOCIAŻ POPATRZCIE JACY PRZYSTOJNI....- MYŚLĘ TEŻ O WAS. ZRESZTĄ PRZEWIŃCIE NIŻEJ, TO TEŻ SIĘ ZACHWYCICIE. CHOCIAŻ JUŻ TERAZ WAS POCIESZĘ KOBIETY- WY I TAK DUŻO ROZUMIECIE Z TEGO CZEGO NIE MIAŁYŚCIE PRAWA ROZUMIEĆ. W TŁUMACZENIU NA NASZE:

Zdjęcie użytkownika Bez-Cenzury.(faceci-sorry)

PONIŻEJ LINK DO CEREMONI WRĘCZENIA MEDALI, KTÓRA MNIE PORAZIŁA - ZOBACZCIE JAK ONI ŚPIEWAJA " HYMN POLSKI"- DRESZCZE....DRESZCZE.....
ACH CI POLSCY SPORTOWCY...

http://www.polsatsport.pl/film/polacy-mistrzami-swiata-ceremonia-wreczenia-medali_6478978/

TUTAJ TRANSMISJE Z MECZU FINAŁOWEGO I NIE TYLKO- SŁUCHAJCIE,  MECZ FINAŁOWY Z KUBĄ TRWAŁ 1 GODZINĘ, W TYM 2 SET WYGRALI DO 10 -  TO JAKIŚ KOSMOS.

http://www.polsatsport.pl/film/polska-kuba-30-skrot-meczu_6478968/

DLA MNIEJ WTAJEMNICZONYCH CHCĘ PRZYPOMNIEĆ, ŻE NASI SENIORZY - MISTRZOWIE ŚWIATA, TEŻ SIĘ WYWODZILI Z TAKICH  SUKCESÓW NA MIARĘ ŚWIATOWĄ, MOŻE JUŻ WKRÓTCE BĘDZIEMY KRÓLOWAĆ W TEJ DYSCYPLINIE.
OK- JUŻ SIĘ ZAMYKAM, ALE MÓWIĘ....
MILCZ KOBIETO.

2. Po drugie polecam wam:

 •  mega fajnych,
 •  zdolnych,
 •  niezwykłych, 
 • przystojnych, 
 • dowcipnych,
 • charyzmatycznych,
 • niedocenionych-jeszcze,
 • niznanych jeszcze,
 • i wele mega jeszcze facetów,
 • księży,
 • zakonników.
Tak, tak - ZAKONNIKÓW- FRANCISZKANÓW Z NYSY;
DOŚĆ SŁÓW, ZOBACZCIE:


NO PROSZĘ WAS- JAK BY TACY BYLI WSZĘDZIE, TO MIELIBYŚMY  TŁUMY W KOŚCIELE - I SĄ - HURRA.

3. No i jeszcze jedni faceci - ja ne wiem jak ich zareklamować- sami zobaczycie. generalnie to macho skrzyżowane z Michaelem Jacksonaem z Sylwestrem Stalonem i... no i  sami zobaczcie.
Ale najpierw ich króciutka historia-prwie niewiarygodna:

Więźniowie na filipinach w miasteczku Cebu, mieli zaszczyt być odwiedzeni przez wieloletniego choreografa Michaela Jacksona – Travisa Payne’a, a także tancerzy Daniela Celebre i Dres Reid.

Do swojego występu przygotowywali się latami, ćwiczyli przez wiele godzin dziennie, aby opanować wszystkie ruchy. Wiele z tych więźniów jest za kratkami za poważne przestępstwa, ale uczą się, jak być częścią społeczności za pośrednictwem właśnie takich zajęć tanecznych.TAK MI WPADŁO DO GŁOWY, ŻEBY KAŻDY Z NAS KTO TO OBEJRZY ODMÓWIŁ ZA NICH 1 KRÓTKĄ MODLITWĘ(a, no i wiem, że to juz było, ale mogło umknąć - ja to oglądałam dużo razy)

JESZCZE COŚ BYM WYMYŚLIŁA, ALE MI WAS SZKODA- DO WIECZORA,
 AS

PS- A JAK KTOŚ CHODZI DO PRACY, TO ŁĄCZYMY SIĘ W BÓLU:

Zdjęcie użytkownika Bez-Cenzury.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz