sobota, 25 czerwca 2016

Błaszczykowski się nie przejmuje- nie pokażą, a podziękuje Bogu! JAKBY KTOŚ MYŚLAŁ, ŻE SIENICKA NA " NODZE" SIĘ NIE ZNA.

Wiem, wiem, że ja tylko o jednym, ale skrzywienie moje znacie. Poza tym doceniam wszystkich. Naprawdę znam się na tym. Górskiemu kibicowałam, Piechniczkowi kibicowałam-mogę iść w zawody w informacjach o historii piłki nożnej.
Ale.. wróćmy do tematu.
Kochani tak czy inaczej to Błaszczykowski dzisiaj strzelił 2 bramki a w Euro 2016 3 bramki i 1 asystę. Gdyby nie on, to byśmy płakali od 2 połowy. A ja się i tak popłakałam z radości. Mnie tylko wkurza, że kamery mają za zadanie wręcz, aby nie pokazywać tego, co dla tych ludzi najważniejsze, co jest motorem ich działania i co chcą zamanifestować wiarę. Facet, który mówi, że najważniejsze dla niego to Bóg, codzienna Eucharystia i Biblia. Więc zobaczmy:
No i oczywiście jestem mega szczęśliwa. Nareszcie właściwie po Piechniczku mamy ludzi, którym się chce grać, którzy mają duże umiejętności i którzy są dobrze przygotowani. Ja kiedyś szalałam za piłką nożną. Pierwszy w mojej pamięci piłkarz, który był moim idolem to Lubański. Jego kontuzja kolana była dla mnie tragedią. Ale Górski znalazł następnych. Lato( król strzelców), Szarmach( król strzałów z główki), Gadocha( król rzutów rożnych), Deyna-kapitan, rozgrywający z potężnym strzałem, Gorgoń i Żmuda - genialni obrońcy i stoperzy, Domarski( jego bramka na Wembley dała nam awans na Mundial 1974) i paru innych. Ja bym tak mogła długo. Ale im się chciało ich mecze to marzenie. Potem było już prawie gorzej. Więc się skupiałam na Mundialach, Euro i najwyższej lidze. To mogę oglądać z zapałkami w oczach przez całą noc. Kiedyś jak z uczniami rozmawiałam o tym wszystkim, trochę badając ich znajomość tematu, to usłyszałam zażalenie, że za trudna ta katecheza u Sienickiej jest. No i tu się zgadzam!-:)
Wiec póki co HUUUURRRRA.
Obiecałam wam wywiad z Błaszczykowskim, który opowiada o sobie, o dzieciństwie, o tym jak Bóg go ratował i ratuje. O to chodzi byście to wiedzieli, bo wtedy w swoim życiu dacie Bogu szansę, a On będzie z Wami. Gość wie co mówi. Chyba słyszeliście, że powiedział, że pieniądze z nowego kontraktu nie są najważniejsze i nie podpisał go.
A to wywiad z cyklu "Niepokonani" prowadzony przez Ziemca, który gościł u nas w ZSO6:


https://www.youtube.com/watch?v=YDg5IQFzt1I

 I jeszcze obrazek:


Reprezentant Polski w piłce nożnej w wypowiedzi dla programu "Między Ziemią a Niebem" mówił o autorytecie Jana Pawła II, roli wiary w życiu i wytrwałości w dążeniu do celu.


Wow. Idę się cieszyć

Ale , ale jeszcze raz podelektujmy się tym strzałem, UWIELBIAM!!!:


http://centralainternetu.pl/jakub-blaszczykowski-brawo-dziekujemy/?r=2
AS

♥!♥♥♥♥♥- w końcu się nauczyłam- dziękuję za pomoc Anonimowi.1 komentarz: