środa, 28 czerwca 2017

NIE JEST NUDNO - O TYM KTO IDZIE NA SPOTKANIE Z JEZUSEM FACE- TO- FACE

JESZCZE WEJŚCIÓWKI SĄ: http://www.jezusnastadionie.pl/jns-2017/zapisy

A TUTAJ SZCZEGÓŁY:
  1. WAKACJE!
  2.  CHEŁM TO TROCHĘ DZIURA.
  3. BÓG JEST WSZĘDZIE.
  4. Z BOGIEM NIE MA NUDY.
  5. MOJA PROPOZYCJA KAZALNING:

SZCZEGÓŁY :
http://alanapustyni.blogspot.com/2016/06/sienicka-wymyslia-kazalning-czyli.html?spref=fb


6. ZOBACZCIE KTO TEŻ PROPONUJE BOGA SZUKAĆ WSZĘDZIE;
7. ZOBACZCIE KTO IDZIE NA SPOTKANIE Z BOGIEM FACE-TO-FACE

WOOW!
DOBRE?

A ZAPRASZAJĄ NA TO:Cichopek, Vega, Pazura ZAPRASZAJĄ na STADION NARODOWY na ... SPOTKANIE z JEZUSEM! ZOBACZ!


„SZCZĘŚLIWY NARÓD, KTÓRY UMIE WIELBIĆ PANA, BĘDZIE KROCZYŁ W ŚWIETLE TWEGO OBLICZA” (Ps 89, 16). To hasło tegorocznych rekolekcji…
TELEWIZJAREPUBLIKA.PLJezus na Stadionie 2017 - 1 lipca ponad 60 tysięcy wiernych spotka się na Narodowym
1 lipca na Stadionie Narodowym po raz piąty odbędzie się Uwielbienie Jezusa w mocy Ducha Świętego. Spotkanie poprowadzi ksiądz John Bashobora, a na żywo będzie w nim uczestniczyć ponad 60 tysięcy wiernych.
Organizatorem spotkania jest kuria Warszawsko-Praska. Spotkanie trwa cały dzień, ma charakter religijny w kościele katolickim i jest połączone z celebracją złotego jubileuszu odnowy charyzmatycznej. Tegoroczne hasła spotkania to "Szczęśliwy naród, który umie wielbić Pana, będzie kroczył w świetle twego oblicza". 


Na spotkaniu obecni będą biskupi diecezji warszawsko-praskiej. Przemówienie wygłosi ksiądz John Bashobora z Ugandy. Nauczania poprowadzą też osoby odpowiedzialne za organizację spotkania. W wydarzeniu może uczestniczyć każdy chętny, który się zapisze i opłaci swój udział. Bilet wstępu na wydarzenie kosztuje 60 zł. Wejściówki dostępne są na portalu ebilet.pl. 

Płyta stadionu zarezerwowana jest dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Na płytę organizatorzy zapraszają również rodziny z małymi dziećmi. Można będzie wprowadzać wózki i nosidełka. Rozstawione zostaną też namioty, w których matki będą mogły nakarmić i przewinąć swoje dzieci. 

Szczegółowy plan wydarzenia Jezus na Stadionie 2017: 

8:30 Różaniec 
9:00 Powitanie i rozpoczęcie 
9:30 300-lecie koronacji MB Jasnogórskiej 
10:15 Konferencja 
11:45 Przerwa na kawę 
12:15 Złoty Jubileusz Odnowy Charyzmatycznej 
12:45 Nauczanie i uwielbienie 
13:30 Przerwa na obiad 
14:30 Nauczanie i uwielbienie 
15:15 Koronka 
15:30 Konferencja 
17:00 Przygotowanie do Eucharystii 
17:30 Eucharystia 
19:15 Przerwa na kolację 
20:15 Adoracja z modlitwą o uzdrowienie i uwielbienie 
22:00 Zakończenie 

SIENICKA TEŻ JUŻ TAM BYŁA I WIE CO TO ZA SPOTKANIE.

WYOBRAŻACIE SOBIE CAŁY STADION NARODOWY WIELBI BOGA I Z NIM JEST?
WIECIE JAKIE CUDA SIĘ DZIEJĄ?
WIECIE JAK WIELE LUDZI TAM PRZYCHODZI I NIE SĄ TO TYLKO STARE BABCIE.
WIECIE JAK WIELE ZNANYCH LUDZI TAK JEST(patrzcie powyższe zaproszenia np)
WIECIEJAKIE TAM SĄ CUDA?

GŁOSZONA JEST WIEŚĆ, ŻE OD KIEDY BYŁO  PIERWSZ UWIELBIENIE  NA NARODOWYM, TO TAM REPREZENTACJE POLSKI WYGRYWAJĄ- NP MISTRZOSTWO W SIATKÓWCE, ELIMINACJE DO EURO 2016

BÓG NIEEEE JEEEEST NUDNY!!!!!!


TO MOŻNA OGLĄDAĆ ONLINE :

Transmisji rekolekcji Jezus na Stadionie będzie można wysłuchać, zarówno włączając odbiornik na 106,2 FM, jak i poprzez stronę internetową radiowarszawa.com.pl. Zapraszamy do uczestnictwa za pośrednictwem Radia Warszawa 106,2 fm w Rekolekcjach „Jezus na Stadionie” 1 lipca br. (na stadionie PGE Narodowy w Warszawie).
Transmisja rozpocznie się o godz.8.50 i potrwa aż do godz.22.00.
A TU WIECEJ SZCZEGÓŁÓW:Z ks. Rafałem Jarosiewiczem, głównym odpowiedzialnym spotkania „Jezus na Stadionie”, rozmawia Radek Molenda
Już 1 lipca dziesiątki tysięcy ludzi kolejny raz spotkają się na Stadionie Narodowym w Warszawie, by wspólnie uwielbiać Boga i modlić się. Przypomnijmy: z jakiej okazji?
To będą trzynastogodzinne rekolekcje, które w swojej istocie są głoszeniem Dobrej Nowiny, ale także czasem przyjęcia tego wszystkiego, co Pan Bóg będzie chciał nam w tym czasie zaofiarować. A przecież czytamy w Piśmie Świętym, że Bóg chce potwierdzać swoją naukę znakami. Bóg chce pokazywać, że wsłuchuje się w pragnienia i potrzeby człowieka, i je spełnia. Tak więc chcemy umacniać swoją wiarę i ją manifestować w tym kilkudziesięciotysięcznym zgromadzeniu.
Dlaczego jeszcze warto tam być?
Przede wszystkim, by oddać chwałę Bogu. Mamy za co dziękować jako naród. Dlatego hasłem w tym roku są słowa: „Szczęśliwy naród, który umie wielbić Pana. Będzie kroczyć w świetle Twego oblicza”. Uwielbienie Pana niesie spełnienie tej obietnicy.
Poza tym mamy doświadczenie, że spotkania „Jezus na Stadionie” są czasem ważnym w kontekście uzdrowień. Bardzo wielu ludzi przyjeżdża tu jako chorzy, a wyjeżdża jako zdrowi. Nie zależy od nas, kto zostanie uzdrowiony, bo uzdrawia tylko Bóg. On ma swoje drogi, ale jeśli mamy możliwość ze swojej strony otwierać się na dary Boga, charyzmaty i Jego działanie w naszym życiu – stwarzamy po temu okazję. I świadectwa potwierdzają jednoznacznie, że ludzie odzyskują słuch, choroba cofa się, a dziesiątki kobiet, które miały zdiagnozowaną niepłodność, zostają uleczone. To pokazuje jasno, że Bóg chce ze swoją miłością przychodzić do człowieka. Chce pokazać, że nas kocha. Oczywiście „Jezus na Stadionie” to propozycja nie tylko dla tych, którzy potrzebują fizycznego czy duchowego uzdrowienia. Naszym celem najważniejszym jest uwielbić Boga.
Kogo na tym spotkaniu usłyszymy?
Tegoroczne spotkanie będzie miało wyjątkowy charakter ze względu na świętowanie 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej oraz złoty jubileusz Odnowy Charyzmatycznej. Dlatego będą polscy prelegenci. Paulin o. Stanisław Jarosz wprowadzi nas w kontekst jasnogórskiego jubileuszu, a na Stadionie Narodowym nie zabraknie kopii cudownego obrazu, który przywiozą ojcowie paulini ze specjalną modlitwą zawierzenia. Każdy ją – jako pamiątkę spotkania – otrzyma na obrazku.
Będzie służył swoim świadectwem Marcin Zieliński ze skierniewickiej wspólnoty „Głos Pana” – jedna z osób najmocniej w Polsce zaangażowana w Ewangelizację Uliczną. Oczywiście będzie – po raz kolejny na zaproszenie abp. Henryka Hosera SAC i z błogosławieństwem swojego biskupa – o. John Bashobora. Jak poprzednio, towarzyszyć nam będą także: patron spotkania abp Hoser, który – mamy nadzieję – będzie przewodniczyć Eucharystii i wygłosi homilię, oraz bp Marek Solarczyk, który wprowadzi nas w Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
A ze strony Odnowy w Duchu Świętym, która także na stadionie obchodzi swoje 50-lecie?
Przemawiać będzie egzorcysta, ks. dr Sławomir Płusa. Ale też Odnowa podjęła w związku z „Jezusem na Stadionie” bardzo konkretne zadania. Nie tylko przez ewangelizację i różne posługi, ale także – jako kontynuację spotkania – zaproponuje potem uczestnikom różne seminaria odnowy wiary. Tak, by nie skończyło się na tym wydarzeniu, ale by ludzie mogli potem wzrastać we wspólnotach, w których będą się stale formować.
Warto powtórzyć: to nie o. Bashobora uzdrawia, ale – jak on sam podkreśla – to Bóg ze swoim Słowem ma moc uzdrowienia. I to nie w kaznodzieję należy się wpatrywać, a w Jezusa Chrystusa.
To bardzo ważne, by to zrozumieć. Pamiętam zapisy na pierwsze spotkanie w 2013 r., kiedy ludzie telefonowali z pytaniami, czy modlitwa dotrze do oddalonych sektorów, na koronie stadionu. To nasze, tylko ludzkie myślenie, ale kochający nas Bóg ze swoją mocą naprawdę dociera wszędzie.
***
Rekolekcje Narodowe „Jezus na Stadionie” odbędą się 1 lipca w godz. 8.30-22 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wszelkie informacje oraz rejestracja na stronie internetowej www.jezusnastadionie.pl. Koszt biletu (koszty organizacji): 60 zł i 40 zł. Są jeszcze wolne miejsca, jednak z rejestracją nie warto zwlekać.
Dla tych, którym z różnych powodów nie uda się dotrzeć, przewidziana jest transmisja na żywo ze spotkania na stronie www.jezusnastadionie.pl (jest jednak ryzyko przeciążenia sieci przy zbyt wielu chętnych) oraz na falach Radia Warszawa.
AS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz