środa, 29 stycznia 2020

Piszę znowu, bo boli.

Życie  pisze scenariusz- boli, bardzo boli-
W Chełmie, moim mieście, prawie w szkole, gdzie chodziły moje dzieci wydarzył się dramat.14-latek zaatakował rodzinę w Chełmie. Na jaw wychodzą wstrząsające fakty. "Chciał dokonać masakry"Tragedia w Chełmie wstrząsnęła całą Polską. 14-latek, który brutalnie zabił macochę i ranił jej syna, chciał urządzić "masakrę" w szkole. Na jaw wychodzą szokujące fakty ws. nastolatka. Fascynowali go zabójcy.Chełm. Nastolatka fascynowali zabójcy
Chełm. Nastolatka fascynowali zabójcy
Horror rozegrał się w sobotę wieczorem. Policja dostała zgłoszenie, że w jednym z domów w Chełmie na Lubelszczyźnie doszło do rodzinnej awantury. Okazało się, że 14-letni Łukasz W. zaatakował nożem swoją przybraną matkę i jej syna.
Kobieta otrzymała kilka ciosów. Mimo reanimacji nie udało się jej uratować. 18-letni syn ofiary został ranny i trafił do szpitala. Ma rany głowy, klatki piersiowej i rąk. Jak informuje Polsat News, w czasie tragedii w domu było jeszcze dwoje dzieci w wieku 2 i 16 lat. Im nic się nie stało.
Wiadomo, że nastolatek po zbrodni wyszedł z domu i poszedł do miejskiego domu kultury. Czy planował dalsze ataki? Wstrząsające fakty przedstawia Barbara Anchimowicz, dyrektorka SP 4 w Chełmie, w której Łukasz W. uczył się od lutego 2019 roku. Kobieta opowiada w "Super Expressie", że pod koniec października kolega 14-latka poinformował ją, że Łukasz chce dokonać masakry. Miał napisać o tym na swoim profilu w internecie.
Zaalarmowano policję. Wówczas właśnie chłopak został skierowany na terapię.
14-latek zaatakował rodzinę w Chełmie. Świadkowie mówią, co zrobił potem. Wstrząsająca relacja ojca.

Chełm. Wstrząsające słowa ojca

Podobnie jak dyrektorka wypowiada się ojciec Łukasza. Twierdzi, że nastolatek zmienił się w październiku. Zaczęli go fascynować zabójcy. Robert W. mówi wręcz, że jego syn zwariował.
Na ręku miał sobie nawet wyciąć żyletką imię i nazwisko dziewczyny, która razem ze swoim chłopakiem zamordowała rodziców. Na profilu społecznościowym nazwał się "Reb", jak jeden z zabójców z USA. Sprawą miała nawet zainteresować się policja, ale wówczas obrócił wszystko w żart.
W piątek miał napisać: "Pora zacząć zabijać...".W poniedziałek Sąd Rodzinny zdecydował, że Łukasz W. na trzy miesiące powinien trafić do Schroniska dla Nieletnich

KOMENTARZ -

Nie chcę tu pisać żerując na fali tragedii.  A właściwie WŁAŚNIE  NIE MOŻEMY !!!!!! MILCZEĆ
TO JEDYNIE DRAMAT PRZEOGROMNY ŻYCIA POZA  BOGIEM, DRAMAT ROZWODÓW, ROZSTAŃ, ZNISZCZENIA RODZINY,  DOBY INTERNETU, DRAMAT NASZYCH CZASÓW.
BÓG STWORZYŁ NAS DO SZCZĘŚCIA. TYLKO -WIĘC -


POTRZEBUJE       NAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


WIECZNY ODPOCZYNEK....
Z BOGIEM AS


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz