środa, 15 marca 2017

O poszukiwaniach i o tym kiedy znikną wierzący, i kiedy Boga nie ma.


    Kochani, mam nadzieję, że nasze rekolekcyjne słuchania, modlenia, postanowienia już robią robotę w waszych wnętrzach. Gdyby jednak ktoś miał dyskomfort, poczucie, że to jeszcze nie to, albo miał ogromne parcie na wielkopostne nawrócenie, to spróbujemy dalej rozkminiać. A już na poczatku polecam dokładne słuchanie i czytanie, aby zrozumieć nasz tytuł.

PRZEDE WSZYSTKIM MOŻESZ ZACZĄĆ NA NOWO:

Zdjęcie użytkownika Theofeel.

I ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE INNI TEŻ TAK MAJĄ NAWRACANIE TO WALKA.

WIĘC:


Zdjęcie użytkownika Boskiemotywatory.pl.

CZAS ZACZĄĆ!
Zatrudnijmy do tego na chwilę paru fajnych facetów. Dziewczyny to na pewno lepsza wersja ode mnie.
Najpierw sprawdż czy twój Bóg istnieje. Pomoże ksiądz w 2 minuty:


Sprawdziłeś?

NO TO SZUKAMY DALEJ.
Teraz Tomasz (5 min)-skupcie się nad odpowiedzią kiedy to zabraknie wierzących):A MOŻE TERAZ MÓJ ULUBIONY WĄTEK, CZYLI MIKRO I MAKROKOSMOS. DZISIAJ . ŻEBY WAS NIE ZAMĘCZYĆ SKUPIMY SIE BARDZIEJ NA BOGU STWORZYCIELU.
ZAPRASZAM WAS I SIEBIE DO WALKI TYLKO O POKORĘ I PRAWDĘ. NIE UDOWODNIMY SOBIE, ŻE BÓG JEST, BO TO BY BYŁA JUŻ WIEDZA, NO I NIE BYŁO BY WIERZĄCYCH. JEDNAK PATRZĄC NA WSZECHŚWIAT I NA MIKROŚWIAT NIE SPOSÓB SZCZEREMU CZŁOWIEKOWI PRZYZNAĆ SIE DO  JEDNEJ, NAJWAŻNIEJSZEJ RZECZY- JA, MAŁY LUDEK W KOSMOSIE I NIEOGARNIONA MASZYNERIA W MOIM CIELE, KTÓRA NA DODATEK NIE JEST PANEM SWOJEGO ŻYCIA, NIE MOŻE NIE MOŻE, NIE MA PRAWA WYDAWAĆ Z PEWNOŚCIĄ OSĄDU, ŻE BOGA NIE MA.
 A co z innymi galaktykami-wiesz co tam jest?
A co z konstrukcją naszego ciała, którego maszynerię możemy tylko podziwiać- panujesz nad nim, możesz wszystko uleczyc, możesz zaprogramować na wieczność?
A co ze stworzeniem każdej rzecz, sama się zrobiła? Chyba nie powiesz, że zwykły stół w twoim domu sam się zrobił?

JA WIEM, ŻE BĘDĄC UCZCIWĄ MOGĘ STWIERDZIĆ, ŻE JESTEM NA TYLE OGRANICZONYM STWORZENIEM TEGO ŚWIATA, ŻE MOGĘ POWIEDZIEĆ NAJWYŻEJ - NIE WIEM i ani kroku dalej.
Ci co mnie znają wiedzą, że takim najgenialniejszym filmem, który to pokazuje, jest film "Bóg cudów" Polecam ogromnie- ty link:


GENIALNE, ale troche trwa. Tu tylko mała 3 minutowa próbka jak upolować człowieczą pychę co do pewności o istnieniu Stwórcy:Mam nadzieję, że coś łapiecie.

A tu takie humorystyczne podważenie argumentów ateistów:

Na koniec dla żalących się, że nie mogą zobaczyć, zrozumieć do końca tego Boga, a gadki o jakimś niebie itd to w ogóle ściema, bo nie do sprawdzenia, polecam krótką historyjkę o bliźniakach w brzuchu matki, które wszystko tłumaczą:I kto by pomyślał, że takie rzeczy obejrzymy w rosyjskiej telewizji?

Jak próbujesz dalej sobie zracjonalizować piekło, niebo, czyściec i bożą rzeczywistość, to daj na wstrzymanie- wszystko będzie jasne po przejściu do " Domu Ojca", narodzeniu dla życia wiecznego, realnie face to face z tym od kogo zależy twoje wszystko. Mały bliźniak się połapał, że dopiero po urodzinach zobacz, posmakuje, poczuje  TO!

Dzisiaj trochę długo, więc kończymy.
STRASZNE REKOLEKCJE NR 13:LITANIA 15:


LITANIA:RÓŻANIEC NA ŚRODĘ:
A teraz:


AS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz