czwartek, 6 kwietnia 2017

JEST CZY GO NIE MA ? MÓWILI NA MIEŚCIE.....

Proszę Cię dzisiaj o kilka chwil waszego cennego, ale jednak wielkopostnego czasu szczególnego.
Kilka krótkich filmików.
Pierwszy o  tym, dlaczego nie wierzymy w Niego skoro Jego życie to jeden wielki cud, to jest wszystko nie wytłumaczalne, jedyne w swoim rodzaju. Przecież nie raz mówiłeś:..ok, niech Bóg zrobi cud, to zacznę wierzyć.. Proszę baaardzo obejrzyj ten 2 minutowy  film i przyznaj rację samym faktom, wydarzeniom, które poza dyskusją mówią o cudze.


Tego by nie zrobił zwykły i niezwykły człowiek. To musiał być Bóg. Inaczej żyjemy w absurdzie.

Proszę cię jeszcze raz, posłuchaj kilku świadectw ludzi znanych i nie znanych, którzy mówią o cudach Boga w swoim życiu. Bóg nie działa tylko jakoś w życiu babć w kościele, no może jeszcze księży, zakonnic i katechetek. Fakt, że na ziemi ego działania często nie są tylko materialne, np rozmnożenie chleba. Pamiętaj jednak, ze te najważniejsze w naszym życiu rzeczy też nie są materialne, mierzalne: 
  • pokaż kilo miłości,
  •  pokaż litr szczęścia,
  • zważ 20 dkg pokoju ducha,
  • jakiego  koloru jest twoje opanowanie,
  • zamknij metr sześcienny wiatru,
  • itd.
Działanie Boga jest nam najbardziej potrzebne właśnie w tym wymiarze nie materialnym- nawet pieniądze są potrzebne tylko po to, żeby dać nam  niematerialne szczęście. Ale uwaga, są znaki działania rzeczy niematerialnych. Np prądu jako takiego nie widać, ale skutki jego działania widać, szczęścia nie widać, ale uśmiech, mowa, mowa ciała o nim mówią. I tak jest z Bogiem, Jego na razie nie widzimy, ale widzimy skutki Jego działania. Czasami są to wymierne cuda, np  wskrzeszenie Łazarza, ale to są wyjątki potwierdzające regułę. Najczęściej działa po prostu w naszym życiu i trzeba o tym mówić. Stąd u mnie tak dużo świadectw i to najlepiej ludzi znanych, bo my uważamy ich za wiarygodnych.
Zdjęcie użytkownika Odbierz wiadomość od Pana Boga.
Dzisiaj kilka extra świadectw w ramach ogólnoświatowej akcji " I Am second"
Dlaczego są na drugim miejscu? Bo BÓG ZAWSZE jest na pierwszym !!!
Wyłowiłam wam z wielu takie może perełki, np KAKA -dziewczyny każdy chłopak wie kto to. A potem inni- muzycy aktorzy....

Zobaczcie zapowiedź:

 TRANSMISJĘ CZAS ZACZĄĆ.

                                                  KAKAA TO była żona Michała Wiśniewskiegi i wokalistka" Ich troje"

Może na razie starczy, ale do tematu wrócimy.

CZĘŚCI STAŁE:

STRASZNE REKOLEKCJE:

Nowenna Dominikańska 37Litania

Różaniec :

AS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz