niedziela, 12 sierpnia 2018

KRÓTKO I KONKRETNIE.-DZIŚ!!!!


Już za 18 dni szkoła, już po wakacjach, już wróciłeś i nudzisz się jak mops, nie tak wyglądasz, nie masz kasy, rodzice się czepiają, a sami tylko się kłócą, masz kiepskie fotki, koleżanka zrobiła ci straszą rzecz itd, itd..
Spokojnie, spójrz na dół:Muszę się przyznać, że takie statystyki mnie też stawiają do pionu jak zaczynam narzekać.


No i dzisiaj w sposób szczególny mamy do czynienia z...


Ważna sprawa- dostajemy dziś rady na najbliższy czas, pamiętajmy:A TU ŻYCZĘ NAM WSZYSTKIM TAKIEGO SUKCESU:PS 1
WERSJA LIMITOWANA NA TEN TYDZIEŃ:

Słowa Ewangelii według Świętego Jana 

Żydzi szemrali przeciwko Jezusowi, dlatego że powiedział: «Ja jestem chlebem, który z nieba zstąpił». I mówili: «Czyż to nie jest Jezus, syn Józefa, którego ojca i matkę my znamy? Jakżeż może On teraz mówić: Z nieba zstąpiłem».
Jezus rzekł im w odpowiedzi: «Nie szemrajcie między sobą! Nikt nie może przyjść do Mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który Mnie posłał; Ja zaś wskrzeszę go w dniu ostatecznym. Napisane jest u Proroków: „Oni wszyscy będą uczniami Boga”. Każdy, kto od Ojca usłyszał i przyjął naukę, przyjdzie do Mnie. Nie znaczy to, aby ktokolwiek widział Ojca; jedynie Ten, który jest od Boga, widział Ojca. Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, ma życie wieczne. 
Ja jestem chlebem życia. Ojcowie wasi jedli mannę na pustyni i pomarli. To jest chleb, który z nieba zstępuje: Kto go je, nie umrze. Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje Ciało, wydane za życie świata».

Oto słowo Pańskie.

POSŁUCHAJ BOGA:


NO I DLA NIEZWYKŁYCH, EKSKLUZYWNYCH GOŚCI TEGO BLOGA (83 SEKUNDY):


PS 2


TAK-AMEN
AS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz