środa, 25 października 2017

NADCHODZI DZIEŃ .....2

KOCHANI- JESTEM TYM RAZEM JA- MARNA SIENICKA-DZIĘKI, ŻE WY JESTEŚCIE.
MAMY ALARM. CO NAJMNIEJ PARU GOŚCI Z TWOJEGO ZASIĘGU MA PROBLEM NASTĘPUJACY:
NASTĄPIŁO TO:


KAŻDY Z NAS MA TO JAK W BANKU.

I    NADESZŁO TO:
TU ZASADNICZE PYTANIE!!!!!!
JAKA WIECZNOŚĆ!


NO TO ZAGWOSTKA!?
JAK TO U OJCA WŁĄCZONY PLAN AWARYJNY.
DAJE ON MOŻLIWOŚĆ WYCIĄGNIĘCIA DUSZ Z CZYŚĆCA, ALE TYLKO DZIĘKI TYM CO ŻYJĄ JESZCZE NA ZIEMI. 

1. DZISIAJ PIERWSZY ARGUMENT ZA TYM, ŻE WARTO SIĘ SIĘ MODLIĆ:


Modlitwa za innych przyniesie ci radość

Taka forma troski zostanie nagrodzona. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie moment spotkania z braćmi i siostrami, za których się modliłeś? Jak się poczujesz wiedząc, że skromną modlitwą tak bardzo im pomogłeś? "Wchodząc do nieba wielu z nich będzie podchodzić do nas, dziękując nam" - powiedział arcybiskup Fulton Sheen -  "Zapytamy: Kim oni są?, a oni odpowiedzą: biedną duszą z czyśćca, za którą się modliłeś". Małe poświęcenie podjęte w trakcie życia ziemskiego będzie z pewnością docenione przez wszystkich cierpiących.DLATEGO DO ROBOTY- RATUJMY ŚWIAT I SIEBIE- TO JEST BEZCENNE!!!


DRUGI DZIEŃ NOWENNY
25 październik

„O dzieci drogie, wołają rodzice, myśmy was tak kochali, czyż podobna, abyście nas teraz opuścili? Wy spoczywacie na miękkim łożu, a my w ogniu strasznym. Wy się oddajecie zabawom, a my dzień i noc cierpimy i płaczemy. Używacie owocu trudów naszych, a my opuszczeni przez was od tylu lat, ponosimy katusze tak straszne. Ani jałmużny nie czynicie, ani o Mszę świętą nie prosicie dla przyjścia nam z pomocą. Możecie nam ulżyć swoją modlitwą, możecie nas z więzienia uwolnić, a jednak nie pomyślicie o tym. O jakże straszne są męczarnie nasze!” – św. J.M. Vianney.
Módlmy się za wszystkich zmarłych potrzebujących Bożego miłosierdzia, a szczególnie za naszych zmarłych dziadków, rodziców, małżonków, dzieci i krewnych oraz zapomnianych przez najbliższych. Panu Bogu polećmy też zmarłych, którzy są bliscy naszych sercom… (można wymienić ich imiona).

Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…
Modlitwa
Boże miłosierny, przyjmij do radości wiecznej naszych zmarłych rodziców, którzy trudzili się nad wychowaniem dzieci. Przebacz im ich grzechy i spraw, aby mogli oglądać Twoje Oblicze. Prosimy Cię, dobry Boże, za wszystkich naszych krewnych, którzy odeszli już z tej ziemi, racz okazać im miłosierdzie i wprowadź do chwały nieba. Amen.


DZIĘKUJE,,,,,MYY...ĘEE
AS

PS

KU MODLITWIE WIECZORNEJ WIEDZIE TEN WYMOWNY OBRAZECZEK:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz