czwartek, 26 października 2017

NADSUPERMEN - NIE, NIE, NIE SIENICKA, ALE JEZUS NAD...


NO I MAMY ŻYCIE TAKIE, JAKIE NIE UMYWA SIĘ DO ŻYCIA JAKIEGOKOLWIEK SUPERBOHATERA. ZAŚLEPIENI, ZKRĘCENI I SKUPIENI NA TU I TERAZ MARZYMY O SUPER ŻYCIU.NO I MAMY ŻYCIE TAKIE, JAKIE NIE UMYWA SIĘ DO ŻYCIA JAKIEGOKOLWIEK SUPERBOHATERA. ZAŚLEPIENI, ZKRĘCENI I SKUPIENI NA TU I TERAZ MARZYMY O SUPER ŻYCIU.


LUDZIE, JACY MY JESTEŚMY OGRANICZENI!!!
JEZUS JUŻ URATOWAŁ ŚWIAT, A MY JAK CI DURNIE ŻYJEMY I Z TEGO NIE KORZYSTAMY.

NIE KORZYSTAMY!
NIE KORZYSTAMY!
NIE KORZYSTAMY!
NIE KORZYSTAMY!

TAK JAKBY NAS NIE INTERESOWAŁ MILION, KTÓRY MAMY NA KONCIE-E TAM NIE BĘDĘ O TYM MYŚLAŁ.


SORRY ZA TYCH DURNI, ALE PISZĘ TO TEŻ O SOBIE.

ZAJMIJMY SIĘ SFERĄ DUCHA.....ALE ....
NO WŁAŚNIE-PISZE TO KATECHETKA TO MYŚLICIE, ŻE TRUJE O WIERZE.
NO TAK, O WIERZE, KTÓRA MA TERAZ WYMIAR DUCHOWY.
A CO?.... ŻE TO ZACOFANIE..?
NO JASNE, ZA TO SIEDZENIE U WRÓŻKI I JASNOWIDZA JEST COOL?
UKŁADAĆ SOBIE ŻYCIE WG JAKIEJŚ NIEZNANEJ KOBITKI, KTÓRA ZARABIA NA TYM KROCIE, TO JEST NOWOCZESNE?
ŚWIETNA LOGIKA.( Nawiasem mówiąc to nie tylko nasza przypadłość- we Włoszech ponoć jest więcej zarejestrowanych wróżek niż adwokatów)

LUDZIE TO CO GADAMY O BOGU, CZYŚĆCU, NIEBIE JEST SUPER NOWOCZESNE.
OPIERAMY SIĘ NA DOŚWIADCZENIU MILIONÓW OSÓB, KTÓRE WIERZYŁY W TO, WIERZYŁY W CHRYSTUSA I NAWET ZA NIEGO GINĘŁY. TO BYLI NIESAMOWICI LUDZIE, RÓŻNORODNI, WYKSZTAŁCENI- NIE BYŁO ZBIOROWEGO POMYLENIA ZMYSŁÓW. TO SA OGROMNE AUTORYTETY, WIELE LAT, WIELE POKOLEŃ- TO NAWET NAUKOWO, SOCJOLOGICZNIE JEST MĄDRE!!!!!!!!!!!!!!!!
MĄDRZY, WSPÓŁCZEŚNI, PEŁNI SERCA I OFIARNOŚCI. ZNOWU DZISIAJ ROBIMY  WINDĘ.
TAK, TAK, WINDĘ:


OTO HASŁO DOSTĘPU:


TRZECI DZIEŃ NOWENNY
26 październik

„Ten co się modli za duszami w czyśćcu cierpiącymi, skoro tylko stanie przed trybunałem Jezusa Chrystusa dla zdania rachunku ze swego życia, dusze owe już staraniem jego uwolnione z czyśćca, rzucą się do stóp Zbawiciela i powiedzą: »Panie, zlituj się nad tą duszą, ona nas wyrwała z płomieni, ona za nas uczyniła zadość Twej sprawiedliwości. Zapomnij jej przewinienia, jak ona błagała, żebyś zapomniał przewinienia nasze«” – św. J.M. Vianney.
Módlmy się za wszystkich zmarłych potrzebujących Bożego miłosierdzia, a szczególnie za biskupów, kapłanów, siostry i braci zakonnych, osoby pełniące służbę w Kościele. Panu Bogu polećmy też zmarłychktórzy są bliscy naszych sercom… (można wymienić ich imiona).
Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…
Modlitwa
Boże miłosierny, udziel odpuszczenia wszystkich grzechów Twoim sługom i służebnicom, którzy przebywają w czyśćcu. Ofiarujemy w ich intencji wszystkie nasze modlitwy i umartwienia, nasze dobre myśli, słowa i uczynki oraz wszystkie czynności codzienne, które podejmujemy zgodnie z Twoją wolą. Składamy też za nich, o dobry Boże, wszystkie odpusty, które możemy dzisiaj uzyskać. Boże Ojcze, ofiarujemy Ci za dusze zmarłych wszystkie Msze święte, które dzisiaj składają kapłani na całym świecie. Amen.
JESTEŚCIE KOCHANI!!!!!!!


SPRAWDZICIE TO KIEDYŚ W ŻYCIU:

Ty też możesz tam trafić

Bądźmy szczerzy, większość z nas nie jest wystarczająco święta, by przejść obok czyśćca prosto do nieba. Dlatego bardzo prawdopodobne jest to, że i my doświadczymy oczyszczenia. Gdybyś to ty tak strasznie cierpiał, nie chciałbyś chociaż na moment poczuć ulgi? Modlitwa za dusze jest wypełnieniem zasady wzajemności, danej nam przez Chrystusa, która mówi: "traktuj innych tak, jak Ty chciałbyś być traktowany".

I ZOBACZYCIE, JAK KIEDYŚ NAS BĘDZIE WSADZAŁA DO WINDY MIŁOŚĆ, SERCE INNYCH, MOŻE NIEZNANYCH CI LUDZI.
A TAK NAWIASEM MÓWIĄC, PONOĆ NAJMĄDRZEJSI LUDZIE TO CI, KTÓRZY POZOSTAWIAJĄ PO SOBIE MODLĄCYCH SIĘ ZA NICH LUDZI.

KOCHANI- TO DOPIERO KAPITAŁ.

AS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz