wtorek, 31 października 2017

NIE ODPUSZCZAMY- ZNOWU TAJEMNICZA PRAWDA O AS.

CZY MYŚLICIE, ŻE SIENICKA NIE OBCHODZI HALLOWEN DLATEGO:
?
 A MOŻE DLATEGO:
?
NIE, NIE, NIE! OTÓŻ DLATEGO (OTO  I CAŁA PRAWDA):


NO I OCZYWIŚCIE DLATEGO( JUŻ BEZ ŻARTU)

I ŻE:  


OK,OK
KOŃCZYMY ŻARTY.
PRZEDOSTATNI DZIEŃ NOWENNY- DLA WAS- WIELKICH LUDZI:

ÓSMY DZIEŃ NOWENNY
31 październik


„Jako katolicy wiemy dobrze, że jest czyściec. Jest to artykuł naszej wiary, że jeżeli pokuta nasza nie była odpowiednia do wielkości naszych grzechów, to chociaż grzechy nasze Pan Bóg nam przebaczył, gdyśmy się spowiadali, chociaż nas z wielkiej kary uwolnił, zostaniemy jednak dla uiszczenia się w zupełności z kary doczesnej skazani do czyśćca. Jeśli Bóg nie zostawia bez nagrody żadnej myśli dobrej, żadnego pragnienia i czynności chociażby najmniejszej, to nie zostawi także bez kary żadnego przewinienia. Pójdziemy do czyśćca i cierpieć będziemy, dopóki sprawiedliwość Boska nie uzna nas za zupełnie oczyszczonych” – św. J.M. Vianney.
Módlmy się za wszystkich zmarłych potrzebujących Bożego miłosierdzia, a szczególnie za tych, którzy za swego życia skrzywdzili nas lub naszych bliskich. Panu Bogu polećmy też zmarłych, którzy są bliscy naszych sercom… (można wymienić ich imiona).
Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

Modlitwa
Panie Boże, Twoje miłosierdzie jest nieskończone, prosimy Cię, okaż w swej sprawiedliwości swą łaskawość wobec cierpiących w czyśćcu. Niech Twoja miłosierna miłość zgładzi ich grzechy i kary, aby oczyszczeni ogniem Twojej miłości mogli radować się chwałą nieba. Usłysz ich błagania, w których wielbią Twoją sprawiedliwość i wysławiają Twoje miłosierdzie. Amen.
AS
PS NIECH TO BĘDZIE TWOJA  PIĘKNA MODLITWA.

A JUTRO PIĘKNE WYDARZENIE:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz