poniedziałek, 30 października 2017

OGARNIJ SIĘ, ŚWIĘTOŚĆ TO NIE NUDA! WPIS Z KRYCHĄ W TLE.

BÓG NIE JEST NUDNY. NIE POZWOLI MI ZANUDZIĆ WAS PISANIEM TEGO PODOBNEGO WCIĄŻ. MIAŁAM PISAĆ O NAJBLIŻSZYCH UROCZYSTOŚCIACH-1,2 LISTOPADA.
WIECIE - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ITD.
....I CO?
.... I WYSKOCZYŁ MI KU POMOCY SAM KRYCHOWIAK I JEGO TALENT. SAMI ZOBACZCIE:
A JA TU WAM PRZYGOTOWAŁAM ORYGINAŁ O ŚWIĘTYCH - PIĘKNIUTKA ARKA NOEGO. DZIĘKI POCZUCIU HUMORU BOGA MOŻECIE PORÓWNAĆ TERAZ TE 2 WYKONY:


NO I MEGA WAŻNE SPOSTRZEŻENIE!  KRYCHOWIAK CHCE BYĆ ŚWIĘTY. TEGO NIE POMIŃ.
A TERAZ NIE UCIEKAJMY OD TEMATU:

MAMY DĄŻYĆ DO ŚWIĘTOŚCI-TO ZNACZY SZUKAĆ DROGI DO NIEBA.
MAMY TO ROBIĆ, BO TAM JEST TYLKO SZCZĘŚCIE I BÓG TEGO CHCE DLA NAS, BO NAS KOCHA!!!!!
DO SZALEŃSTWA!!!!
NO WIECIE, ŻE JEZUS ZATRACIŁ SIĘ W CIERPIENIU, ABY NAM OTWORZYĆ NIEBO.
A MY LEDWO O CZYŚCIEC CHCEMY SIĘ ZAHACZYĆ
TOTALNA GŁUPOTA- ZE MNĄ NA CZELE- KIEDY NIE WALCZYMY O ŚWIĘTOŚĆ.

JAK WALCZYĆ I ZWYCIĘŻAĆ? BARDZO PROSTA RECEPTA:
PROSTE?

TYLKO ON MUSI BYĆ W NA 1 MIEJSCU:

ŻADEN JEZUSIK;
ŻADNA BOZIA;
BÓG Z KRWI KOŚCI, KTÓREGO MOC UKAŻE SIĘ W TOBIE:
 JAK SPRAWA JEST POWAŻNA ZOBACZ PONIŻEJ:


BEZ CHRYSTUSA STANIEMY SIĘ ZABAWKĄ W....
Wiecie już dlaczego. Diabeł jest od nas inteligentniejszy i skusi do najgorszego zła. póki co musimy mieć ochroniarza. tylko przypomnę wam to porównanie, ze jesteś w stnie namówić do zła każde dziecko małe, bo jesteś już inteligentniejszy. Ratunkiem dla dziecka jest jego opiekun, który nie da się zwieść. Diabeł zrobi co zechce, jak nie usłyszysz od Boga co i jak masz robić.

SPOKO- TROCHĘ WYLUZUJMY.
PRZEJDŹMY DO DZIŚ I TERAZ.
CHCESZ BYĆ ŚWIĘTY? WALCZ O DUSZE CZYŚĆCOWE.

Niech słowa świętej Katarzyny ze Sieny będą dla Ciebie motywacją: nie ma takiej prośby, która nie byłaby wysłuchana przez Pana Boga, jeśli jest ona zanoszona za przyczyną dusz w czyśćcu cierpiących.


SERIOO!!!
ONE NAM ODDADZĄ MIŁOŚĆ, KTÓRĄ MAMY MODLĄC SIĘ NOWENNĄ O WYRWANIE ICH Z CZYŚĆCA .
DZIŚ:

SIÓDMY DZIEŃ NOWENNY
30 październik

„Pewną jest rzeczą, że nadzwyczaj mała jest liczba wybranych, którzy nie przechodzili przez płomienie czyśćcowe; że kary, jakie tam ponosili, są nad pojęcie nasze. Pewną jest rzeczą, że w rękach naszych mamy to wszystko, co potrzebne jest dla przyjścia z pomocą tym duszom nieszczęśliwym, to jest: modlitwy, pokuty, jałmużny, a nade wszystko Msze święte. Te dusze pełne miłości, wywdzięczając się, wyproszą dla nas tysiąc razy więcej, niż my im dajemy. Jeśli będziemy w czyśćcu, to nie omieszkają prosić Boga o tę samą łaskę dla nas, jaką myśmy wyprosili dla nich, bo one dobrze wiedzą, jakie tam straszne cierpienia” -św. J.M. Vianney.
Módlmy się za wszystkich zmarłych potrzebujących Bożego miłosierdzia, a szczególnie za tych, którzy dopuścili się grzechów przeciwko życiu: aborcji, eutanazji, morderstw, samobójstw, a także za tych, którzy za swego życia skrzywdzili nas lub naszych bliskich. Panu Bogu polećmy też zmarłych, którzy są bliscy naszych sercom… (można wymienić ich imiona).
Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…
Modlitwa
Boże miłosierny, Ty chcesz, aby każdy człowiek był zbawiony i radował się szczęściem w niebie, prosimy Cię, dopuść wszystkich zmarłych do udziału w wiecznej szczęśliwości. Udziel im tej łaski za wstawiennictwem Najświętszej Maryi i wszystkich świętych. Prosimy Cię także, abyś udzielił nam Twojego Ducha, który uzdolni nas do takiego życia, które będzie podobać się Tobie. Amen.KOŃCZYMY  1 LISTOPADA- TEN CYKL 9 DNI NOWENNOWYCH JEST BARDZO SKUTECZNY.

WOW - NAPRAWDĘ JESTEŚCIE WIELCY.
I JESZCZE TO CO WAM DZIŚ OBIECAŁAM- CHOĆ 1 ZDANIE WASZEJ MODLITWY NA DOBRANOC.

PIERWSZA TAK NAWIĄZUJE DO AKTUALNYCH DYSKUSJI:


DRUGA MOŻE CIĘ NATCHNIE:
ASBrak komentarzy:

Prześlij komentarz